Naše poskytované službyMáte zájem o některou z nabízených účetních služeb? Kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme pro bližší informace.
Pro svou práci používáme účetní software Ekonom a Money S4. V případě zájmu pracujeme s klientem prostřednictvím "vzdálené plochy".

Povinnost vést účetnictví mají podle zákona o účetnictví všechny právnické a některé fyzické osoby. Klientům vedeme účetnictví odborně a profesionálně. Poskytujeme následující služby:

- kompletní zpracování účetnictví - vedení všech zákonem stanovených účetních knih a evidencí - kontrola úhrad přijatých a vydaných faktur včetně vyhotovení upomínek v návaznosti na účetnictví - vedení pokladní knihy - vystavení vydaných faktur dle podkladů klienta - zpracování přiznání k DPH měsíční, čtvrtletní (na vyžádání klienta sestavení měsíční, čtvrtletní uzávěrky a sestavy) - zpracování všech daňových přiznání, ke kterým je klient zaregistrován - kontrola zálohových plateb v účetnictví - zpracování leasingových a úvěrových smluv - vedení evidence majetku - vedení skladové evidence - saldokonto - účtování v cizích měnách, kurzové rozdíly - účtování zahraničních faktur (EU, třetí země) - zpracování všech typů výkazů pro ČSÚ - intrastat ČR, SR
Vedení účetnictví - účetní firma v Praze, vedení účetnictví - účetní firma České Budějovice

Máte zájem o naše účetní služby?

Poptejte nás, rádi pro vás zpracujeme cenovou nabídku, případně nám zavolejte na tel.: 607 090 840.

Pravidelné zasílání email novinek z oblasti účetnictví, daňové problematiky a ekonomiky.


Chci zasílat email newsletterProfesionální tým účetních naší společnosti je vám k dispozici. Posílejte doklady elektronicky, poštou nebo případně preferujete osobní předávání. Kontaktujte nás a domluvíme se. Bezpečnost vašich účetních dat je u nás na prvním místě. Garance a pojištění jsou samozřejmostí.

Služby: Daňová evidence, Vedení účetnictví, Účetní závěrka, Mzdová agenda, Personální agenda, Zastupování před úřady, Odborné konzultace.

Jsme odbornou účetní firmou, která poskytuje své služby ve vedení účetnictví a daňové evidence, tedy obecně daně a účetnictví. Chcete vědět, jak vést účetnictví profesionálně? Zařídíme vám účetnictví podnikatelů, vedení daňové evidence i účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a veškeré účetnictví firmy. Nemusíte se tak zabývat činnostmi, které nesouvisí s jádrem vaší podnikatelské činnosti. Zašlete nám poptávku na vedení účetnictví a můžete si být jisti, že s našimi službami budete maximálně spokojení. Pokud potřebujete audit účetnictví, obraťte se na nás.

Máte firmu v Praze nebo Středních Čechách, hledáte mzdovou účetní z Prahy? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Prahy, kontaktujte nás. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě Praha a zpracování mezd Praha. Mzdové účetnictví Praha.

Máte firmu v Jižních Čechách, hledáte mzdovou účetní z Českých Budějovic? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Českých Budějovic, kontaktujte nás. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě České Budějovice a zpracování mezd České Budějovice. Mzdové účetnictví České Budějovice.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, rádi s vámi probereme vaše požadavky a najdeme řešení šité na míru pro vás.