Naše poskytované službyMáte zájem o některou z nabízených účetních služeb? Kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme pro bližší informace.
Pro svou práci používáme účetní software Ekonom a Money S4. V případě zájmu pracujeme s klientem prostřednictvím "vzdálené plochy".

Běhání po úřadech je snad tou nejnudnější částí podnikání.

Tak co kdybychom ji dělali místo vás?

To zní dobře, ne? Vyřídíme za vás všechna daňová přiznání, zastoupíme vás při kontrolách. Taky se postaráme o všechny telefonáty a korespondenci. Vy nebudete dělat vůbec nic. Finanční úřad, sociální správa i zdravotní pojišťovna pro vás najednou přestanou existovat. Zmizí z vašeho života. A budete-li chtít, už se v něm ani nikdy neobjeví.
Zastupování na úřadech, zastupování firmy při kontrolách Finančního úřadu, OSSZ, pojišťovny, vyřizování korespondence, vyřízení dokumentů pro podnikání

Máte zájem o naše účetní služby?

Poptejte nás, rádi pro vás zpracujeme cenovou nabídku, případně nám zavolejte na tel.: 607 090 840.

Pravidelné zasílání email novinek z oblasti účetnictví, daňové problematiky a ekonomiky.


Chci zasílat email newsletterProfesionální tým účetních naší společnosti je vám k dispozici. Posílejte doklady elektronicky, poštou nebo případně preferujete osobní předávání. Kontaktujte nás a domluvíme se. Bezpečnost vašich účetních dat je u nás na prvním místě. Garance a pojištění jsou samozřejmostí.

Služby: Daňová evidence, Vedení účetnictví, Účetní závěrka, Mzdová agenda, Personální agenda, Zastupování před úřady, Odborné konzultace.

Jsme odbornou účetní firmou, která poskytuje své služby ve vedení účetnictví a daňové evidence, tedy obecně daně a účetnictví. Chcete vědět, jak vést účetnictví profesionálně? Zařídíme vám účetnictví podnikatelů, vedení daňové evidence i účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a veškeré účetnictví firmy. Nemusíte se tak zabývat činnostmi, které nesouvisí s jádrem vaší podnikatelské činnosti. Zašlete nám poptávku na vedení účetnictví a můžete si být jisti, že s našimi službami budete maximálně spokojení. Pokud potřebujete audit účetnictví, obraťte se na nás.

Máte firmu v Praze nebo Středních Čechách, hledáte mzdovou účetní z Prahy? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Prahy, kontaktujte nás. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě Praha a zpracování mezd Praha. Mzdové účetnictví Praha.

Máte firmu v Jižních Čechách, hledáte mzdovou účetní z Českých Budějovic? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Českých Budějovic, kontaktujte nás. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě České Budějovice a zpracování mezd České Budějovice. Mzdové účetnictví České Budějovice.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, rádi s vámi probereme vaše požadavky a najdeme řešení šité na míru pro vás.